Kontakt

Direkcija
Cetinjska 1, 11000 Beograd
011 33-73-031, faks 33-73-155
info@politika-ad.com

Štamparski poslovi
011 33-01-801, 27-14-719, faks 27-14-653
stamparski.poslovi@politika-ad.com

Izdavački poslovi
011 33-73-262
izdavacki.poslovi@politika-ad.com

Ekonomski, pravni i opšti poslovi
011 33-73-261
ekonomski.poslovi@politika-ad.com

Odnosi sa javnošću
011 33-73-262
pr.sluzba@politika-ad.com

Centar za korporativno upravljanje
011 33-01-664, faks 33-01-875
akcije@politika-ad.com

Štamparija
Pančevački put 47a
011 33-01-801
uprava@politika-ad.com

Oglasna služba
Cetinjska 1
011 33-01-349, 33-01-348, 33-01-567
oglasno@politika-ad.com

Tiražna služba
Cetinjska 1
011 33-01-640, 33-01-638, faks 33-73-260
tirazno@politika-ad.com

Služba pretplate
Cetinjska 1
011 33-01-632, 33-01-633, faks 33-73-260
pretplata@politika-ad.com

Website
Cetinjska 1
011 33-73-174
web@politika-ad.com

 

Redakcije

 

Politikin Zabavnik
Cetinjska 1
011 33-01-452
politikin.zabavnik@politika-ad.com

Mali Politikin Zabavnik
Cetinjska 1
011 33-70-554
mali.zabavnik@politika-ad.com

Ilustrovana Politika
Cetinjska 1
011 33-01-442
ilustrovana@politika-ad.com

Bazar
Cetinjska 1
011 33-01-473
bazar@politika-ad.com

Svet kompjutera
Cetinjska 1
011 33-01-495
editors@sk.rs

Viva
Cetinjska 1
011 33-01-502
viva@politika-ad.com

Enigmatika, Razbibriga
Despota Stefana 24
011 33-01-487
enigmatika@politika-ad.com